„Je to zatím nejlepší, co jsem kdy měla. A že jich mám opravdu dost.“
Libuše S., Pardubice
577 106 233

  • Vlastní akumulátor - nepotřebuje baterie
  • Hlavice má dva otočné válečky
  • LED světlo a snadná omyvatelnost hlavice
  • Záruka 2 roky a doručení zdarma

Snadná obsluha
Vysoká rychlost rotace
Hlavici lze snadno sundat
Snadné umytí hlavice
Stabilní firma od roku 1992

Bruska na paty

Elektrická bruska na paty je novinkou posledních let. Už nemusíte odstraňovat zrohovatělou kůži pomocí rašplí. Je to nepříjemné a zdlouhavé. Pořiďte si elektrickou brusku na paty, která jemně a zárovn účinně ošetří paty a chodidla. Bruska Nexon Pedi 5v1 nemá jen jeden váleček, ale rovnou dva. Přináší to větší a rychlejší účinnost. Válečky jsou umístěny v snadno odjímatelné hlavici. Hlavici přístroje Pedi můžete snadno sundat a omýt a nebo vyměnit za novou. Další předností brusky na ošetření paty Pedi 5v1 je LED světlo, které Vám pomůže zaměřit se na problematická místa zrohovatělé kůže.

Elektrická bruska na zrohovatělé paty s adaptérem a do sítě

Jak vybrat správnou elektrickou brusku? Zvažte zda budete chtít opakovaně kupovat nové tužkové baterie. Velká část brusek na trhu funguje právě na tužkové baterie. Po jejich opotřebení pak budete muset nakoupit nové. A to jsou další vynaložené peníze. Nexon Pedi 5v1 je elektrická bruska na paty s adaptérem a akumulátorem. Po vybití akumulátoru jednoduše znova nabijete aniž byste museli kupovat nové baterie. Ušetříte čas i peníze. Bruska na pati do sítě: Brusku Pedi 5v1 používat připojenou v elektrické síti.

Akumulátorová bruska na paty - recenze

Na brusku na paty máme skvělou zpětnou vazbu od zákazníků a také má na Heuréce super recenze. Hledáte kvalitní brusku na paty? Doporučujeme vám Nexon Pedi 5v1. V balení najdete přístroj, adaptér, štěteček na očištění, český manuál a cestovní pouzdro.

El brusku na paty lidé hledají také jako elektrický pilník na nohy, odstraňovač zrohovatělé kůže, bruska na paty nebo také odstraňovač ztvrdlé kůže.

TOPlist 

Elektrické pilníky Nexon

NOVAK'S International s.r.o
Centrála a sklad:
třída 3. května 1279
areál Hespo
763 02 Zlín-Malenovice

O nás

© 2022 NOVAK´S International s.r.o. vlastník ochranné známky, prodejce elektrických pilníků Nexon. Tvorba webových stránek Zlín - SEO