„Je to zatím nejlepší, co jsem kdy měla. A že jich mám opravdu dost.“
Libuše S., Pardubice
577 106 233

  • Vlastní akumulátor - nepotřebuje baterie
  • Hlavice má dva otočné válečky
  • LED světlo a snadná omyvatelnost hlavice
  • Záruka 2 roky a doručení zdarma

Snadná obsluha
Vysoká rychlost rotace
Hlavici lze snadno sundat
Snadné umytí hlavice
Stabilní firma od roku 1992

Elektrická pemza

Elektrická pemza je nástupcem běžné ruční pemzy. Její použití je jednodušší než používání běžné pemzy. Odstraňování ztvrdnuté kůže bude snadnější. Elektrická pemze Pedi 5v1 je skvělý způsob jak získat hladkou a krásnou kůži běhěm pár chvil. Už nemusíte používat běžné pemzi nebo chodit do salonů, pořidťe si Pedi 5v1. Pedi 5v1 má na místo jednoho válečku rovnou dva válečky, která zajistí vyšší a lepší účinek. Elektrická pemza má snadno odnímatelnou hlavici, kterou můžete jednoduše omýt a případně také vyměnit. Dopřejte si kvalitních prostředků pro péči o své tělo. Pořiďte si elektrickou pemzu Pedi 5v1.

Pemza na paty elektrická

Velkou předností elektrické pemza na paty Pedi 5v1 je vlastní akumulátor. U obdobných výrobků se můžete setkat také s napájením prostřednictví tužkových či mikrotužkových bateriích. Což způsobuje, že pokud si nepořídíte dobíjecí baterie a nabíječku (které mají samy o sobě vyšší cenu), budete muset po vybití baterií pořizovat nové. Pedi 5v1 má vlastní akumulátor a po jeho vybití jej snadno dobijete. Navíc můžete elektrickou pemzu Pedi 5v1 používat i při nabíjení.

Přístroji na zrohovatělou kůži se také říká elektrický pilník na nohy, odstraňovač zrohovatělé kůže, elektrická pemza nebo také bruska na paty.

You can order electric hard skin remover Nexon Pedi 5v1 also from british website eNexon.co.uk. This is very popular foot hard skin remover.

TOPlist 

Elektrické pilníky Nexon

NOVAK'S International s.r.o
Centrála a sklad:
třída 3. května 1279
areál Hespo
763 02 Zlín-Malenovice

O nás

© 2021 NOVAK´S International s.r.o. vlastník ochranné známky, prodejce elektrických pilníků Nexon. Tvorba webových stránek Zlín - SEO