„Je to zatím nejlepší, co jsem kdy měla. A že jich mám opravdu dost.“
Libuše S., Pardubice
577 106 233

  • Vlastní akumulátor - nepotřebuje baterie
  • Hlavice má dva otočné válečky
  • LED světlo a snadná omyvatelnost hlavice
  • Záruka 2 roky a doručení zdarma

Snadná obsluha
Vysoká rychlost rotace
Hlavici lze snadno sundat
Snadné umytí hlavice
Stabilní firma od roku 1992

Odstraňovač zrohovatělé kůže

Hledáte kvalitní elektrický odstraňovač zrohovatělé kůže? Poradíme vám na co si dát pozor. Většina elektrických strojků na odstranění zrohovatělé kůže funguje na baterie. Po vybití baterií musíte koupit nové. To znamená další náklady na odstraňovač ztvrdlé kůže. Doporučujeme vám poohlédnout se po strojcích, které obsahují dobíjecí akumulátor. Až se vybije, jednoduše jej znova nabijete. Jako mobil. Právě takový je Nexon Pedi 5v1. V balení najdete také dobíjecí adaptér, kterým můžete přístroj nabídet. Dále je v balení štěteček na čištění, cestovní pouzdro a český manuál.

Pedi 5v1 přináší i další výhody. Nemá pouze jeden váleček, ale rovnou dva. To zajistí lepší broušení kůže. Další výhodou je snadné sundání a nasazení hlavice. Hlavici snadno sundáte a můžete ji umýt nebo vyměnit za novou. Navíc díky chytrému LED světlu se můžete přesně zaměřit na problématická místa.

Odstraňovač zrohovatělé kůže - recenze

Přístroj Pedi 5v1 má skvělé recenze. Můžete si je ověřit například na Heuréce.

Přístroji na zrohovatělou kůži se také říká elektrický pilník na paty, elektrický pilník na nohy odstraňovač zrohovatělé kůže, elektrická pemza nebo také bruska na paty.

TOPlist


Elektrické pilníky Nexon

NOVAK'S International s.r.o
Centrála a sklad:
třída 3. května 1279
areál Hespo
763 02 Zlín-Malenovice

O nás

© 2023 NOVAK´S International s.r.o. vlastník ochranné známky, prodejce elektrických pilníků Nexon. Tvorba webových stránek Zlín - SEO