„Je to zatím nejlepší, co jsem kdy měla. A že jich mám opravdu dost.“
Libuše S., Pardubice
577 106 233

  • Vlastní akumulátor - nepotřebuje baterie
  • Hlavice má dva otočné válečky
  • LED světlo a snadná omyvatelnost hlavice
  • Záruka 2 roky a doručení zdarma

Snadná obsluha
Vysoká rychlost rotace
Hlavici lze snadno sundat
Snadné umytí hlavice
Stabilní firma od roku 1992

Odstraňovač ztvrdlé kůže

Kvalitní elektrický odstraňovač ztvrdlé kůže to je Nexon Pedi 5v1. Jeho velkou předností je vlastní akumulátor. Předejdete tak častým výměnám tužkových baterií a jejich opětovnému pořizování. Po vybití akumulátoru jej stačí opakovaně dobít. A zákazník šetří peníze za nákup nových baterií. Mezi další přednosti patří fakt, že přístroj má v hlavici ne jeden, ale rovnou dva válečky. Což zákazníkovi usnadní jemné a účinné seřezávání ztvrdlé kůže. Mezi další přednosti odstraňovače ztvrdlé kůže patří LED světlo, které Vám pomůže zaměřit se na problematická místa při broušení ztvrdlé kůže. I tyto fakty pomohly tomu, že Pedi 5v1 má jako odstraňovač ztvrdlé kůže výborné recenze.

Elektrický odstraňovač ztvrdlé kůže

Odstraňování ztvrdlé kůže klasickou rašplí je zastaralé a nepříjemné. Elektrický strojek na odstranění ztvrdlé kůže je daleko jednodušší variantou. Objednaný strojek doručíme až domů po celé ČR prostřednictvím přepravní služby. Na strojek poskytujeme záruku 24 měsíců.

Přístroji na zrohovatělou kůži se také říká elektrický pilník na nohy, odstraňovač zrohovatělé kůže, elektrická pemza nebo také bruska na paty.

TOPlist 

Elektrické pilníky Nexon

NOVAK'S International s.r.o
Centrála a sklad:
třída 3. května 1279
areál Hespo
763 02 Zlín-Malenovice

O nás

© 2022 NOVAK´S International s.r.o. vlastník ochranné známky, prodejce elektrických pilníků Nexon. Tvorba webových stránek Zlín - SEO